نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی سایت سپاهانی
                      ما سپاهانیم وحالا حالاها قهرمان  Sepahany.ir                         دوست عزیز به سایت « سپاهانی » خوش آمدید......                                        نــــــــــــــــــــه قرمز نـــــــــــــــــــه آبی فقط زرد طلایی ......                                                  سپاهان زلــــــــــــــــــــزلـــــه محبوب قلب سده......                                       تمام دنیا می دونند نصف جهان دیار ماست                                  از ته دل داد می زنم سپاهان افتخار ماست......                                          سپاهان تو بدان فاتح لیگ برتری               گرچه مظلوم تری، از همه محبوب تری......                                                                                    جز زرد تمام رنگها فانی است                قهرمان آسیا که ایرانی است              زرد است  تمام این جهان ای گل من          شاید که خدای ما سپاهانی است......                                                             ای شیر طلای شهر شیران / ای معنی عشق ای سپاهان                                       طلایی تر از آنیم که بیرنگ بمیریم.          سرخابی نبودیم که با ننگ بمیریم.                تقصیر نود هست که اینگونه غریبیم       شاید که خدا خواست سپاهانی بمیریم                                          ای شیر طلای شهر شیران /   ای معنی عشق ای  سپاهان                                                                     Sepahany.ir                             

درباره سایت

  فولاد مبارکه سپاهان اصفهان-  بنیانگذاری 11 تیر 1332   توسط محمودحریری بازیکن اصفهانی تیم ملی فوتبال ایران                  مدیرعامل:مهندس مسعود تابش        سرپرست تیم :رضا فتاحی


القاب تیم سپاهان:شـیـــــــــران زرد آسیا، طلاییپوشان ایران،طوفان زرد آسیا

این باشگاه همواره نمادهایی مانند «گل آفتابگردان» و «خورشید» داشته است.
 
                                                                    « نـه قـــرمــز نـه آبـــی فقط    زرد  طــــلایـــــی» 

آخرین کاراکتر و نمادی که به طور رسمی توسط باشگاه معرفی شد٬
«شیر زرد» است.شیر در فرهنگ ملی و اسلامی ایرانیان نماد قدرت، عزت و صلابت جاویدان است.

دوم آبان به عنوان روز سپاهان انتخاب شده است و دوم آبان ماه در تقویم ورزشی به نام سپاهان نامیده و شناخته می‌شود. در2 آبان1386 حضور تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان از طریق مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به عنوان اولین و تنها تیم ایرانی در مسابقات معتبر جام باشگاههای جهان محرز و قطعی شد. بعدها هیئت مدیره باشگاه در مصوبه‌ای که با استقبال و نگاه مثبت سازمان تربیت بدنی و سایر نهادهای ذیصلاح همراه بود این روز را به این نام و آغاز  هفته سپاهان  نامید.

سپاهان در ایران به عنوان باشگاهی با مدیریت با ثبات، ساختار مناسب٬ منظم و اصولی شناخته شده است و با قهرمانی درفصل 82 -81 به عنوان اولین قهرمان غیر تهرانی در تاریخ لیگ‌های فوتبال ایران به سلطهٔ بی‌چون و چرای دو تیم استقلال و پرسپولیس پایان داد و به پرچمدار فوتبال ایران تبدیل شد.

سپاهان پر افتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر ایران با پنج مقام قهرمانی در دوره‌های دوم،نهم،دهم و یازدهم  است و اولین تیم ایرانی است که به فینال لیگ قهرمانان آسیا  و تنها تیمی است که به جام باشگاههی جهان  در سال ۲۰۰۷ میلادی راه یافت. این تیم پرافتخارترین تیم دههٔ ۱۳۸۰ فوتبال ایران و اولین و و برای سومین سال متوالی قهرمان شود.تنها باشگاهی است که توانست در فصل 91-90 برای دومین بار از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع کند سپاهان با این سه قهرمانی تنها تیمی است که توانسته در تاریخ لیگ های فوتبال ایران  سه بار متوالی قهرمان شود.

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار سایت

Admin Logo
themeboxبرای نمایش تصاویر گالری1 كلیك كنید
با تشکر از مدیر سایت تخصصی سدژ به آدرس: www.sede.ir                            نویسندگان :مهدی،حجت و الناز عموشاهی
-------------------------------------------
////////////////////////////////////////////////

سپاهان نیوز- محمد فرامرزی با بیان اینکه کمیته انضباطی کارت قرمز شریفی را باید نادیده بگیرد، گفت: می‌خواهم در جواب صحبت‌های شیرینی که اذعان کرده سپاهان جنبه باخت نداشت بگویم که اتفاقا ما جنبه باخت داریم، این شما هستید که وقتی پیروز بازی هم می‌شوید باز هم به مسائلی خاص اشاره می‌کنید.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان ، با بیان اینکه مطمئنا یکی از هیجان انگیزترین بازی‌های لیگ مصاف سپاهان و پرسپولیس بود، اظهارکرد: هر دو تیم بازی خوبی انجام دادند و ما نیز در حالی شکست خوردیم که یک بازیکن کمتر داشتیم و با برتری عددی که پرسپولیس نسبت به ما داشت توانست این بازی را ببرد که به این تیم تبریک می‌گویم.

وی با بیان اینکه در نیمه اول زیاد خوب کار نکردیم، اما در نیمه دوم پرسپولیس را در زمین خودش تحت فشار قرار دادیم، ادامه داد: اگر اواسط نیمه دوم به گل می‌رسیدیم شرایط فرق می‌کرد، اما دیروز روز خوبی برای پرسپولیس بود و این برد مبارک‌شان باشد.

فرامرزی در خصوص اخراج شریفی خاطرنشان‌کرد: همه صحنه برخورد شریفی و بنگر را دیدند و تمام کارشناسان نیز اذعان کردند که هیچ برخوردی که در حد اخراج بوده باشد را ندیده‌اند، ولی بازیکن پرسپولیس جوری دستش را گرفت که فغانی استنباط‌ش از این برخورد اخراج بود و بس. شریفی بازیکنی جوان و بی‌حاشیه است و خودش هم گفت که برخوردی با این بازیکن در حد اخراج نداشته و شاید سخت گیرانه‌ترین حالت کارت زرد برای این بازیکن بود، اما داور ناباورانه کارت قرمز را به این بازیکن نشان داد.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه حق بازیکن ما را برگردانید، شریفی مستحق کارت قرمز نبود، ادامه داد: دوست دارم مطلبی را بگویم و آن اینکه وقتی بازیکن ما به ناحق البته به اذعان اکثر کارشناسان کارت قرمز را گرفت بدون هیچ جنجال و حاشیه‌ای برخلاف اکثر تیم‌ها این تصمیم را پذیرفت و بدون اتلاف وقت زمین را ترک کرد. رفتار شریفی و کرانچار نیز باید الگویی برای سایر تیم‌ها باشد که بدون هیچ جنجالی این تصمیم ناحق را پذیرفتند.

سخنگوی باشگاه سپاهان با بیان اینکه وقتی همه می‌گویند اخراج شریفی به حق نبوده است پس برای باشگاه سپاهان نیز جای اعتراض وجود دارد، اضافه کرد: ما به صورت کتبی و حقوقی اعاده حق می‌کنیم، ولی خوشحالم که نه قبل از بازی نه در حین بازی و نه پس از این دیدار مجموعه سپاهان زمین و زمان را زیر سوال نبرد و اینجاست که تفاوت سپاهان با سایر تیم‌ها مشخص می‌شود، جایی که مجموعه ما در عمل نیز اخلاق مداری را رعایت می‌کنند و با توجه به اجحافی که در حق‌شان شده، اما شکست را می پذیرند، ولی برایم جالب است که پرسپولیس حتی وقتی بازی را می‌برد باز هم رو به مسائل ماوراء الطبیعه می‌آورد!

وی با اشاره به صحبت‌های شیرینی گفت: سرپرست پرسپولیس می‌گوید سپاهانی‌ها جنبه باخت ندارند، می‌خواهم به این فرد بگویم که اتفاقا ما جنبه باخت داریم، این شما هستید که وقتی پیروز بازی هم می‌شوید باز هم به مسائلی خاص اشاره می‌کنید؛ من باز هم می‌گویم پرسپولیس بازی خوبی کرد و توانست این دیدار را هم ببرد، اما ما تلاش می‌کنیم تا بتوانیم باخت خود را جبران کنیم.

فرامرزی در پاسخ به این سوال که به نظرتان اعتراض شما راه به جایی خواهد داشت یا نه، گفت: تصمیم گیرنده باشگاه سپاهان نیست. ما وظیفه داریم از لحاظ حقوقی و کتبی اعتراض خود را بیان کنیم و بقیه مسائل به فدراسیون و کمیته انضباطی بر می‌گردد، ولی این توقع می‌رود که کمیته انضباطی نگاهی عادلانه به تمام تیم‌ها داشته باشد و همانگونه که کارت قرمز برخی‌ها را به دلیل اشتباه داور نادیده گرفتند، پس اگر اشتباه داور را دیدند کارت قرمز شریفی را نیز ببخشند.

وی فغانی را داوری بسیار خوب قلمداد کرد و اضافه‌کرد: به نظر می‌رسد با توجه به فشارهایی که در این مدت بر داوران بوده و تحت تاثیر بازی رفت سپاهان برابر پرسپولیس بودند شاید این اخراج نیز تحت تاثیر این شرایط بوده است. به نظر من نقطه تاریک داوری فقط صحنه اخراج شریفی بود و داور این دیدار در بقیه صحنه‌ها خوب سوت زد

براساس گزارش ایسنا، سرپرست تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه سپاهان قبل از این دیدار درخواست تغییر داور تهرانی را نداشتند، افزود: ما هیچ گاه پیش داوری نکرده‌ایم و هیچ گاه برخلاف برخی تیم‌ها هجمه‌هایی را به راه نمی‌اندازیم و اتکای تیم سپاهان فقط به بازیکنانش است.نوشته شده توسط :مهدی عموشاهی
شنبه 12 بهمن 1392-11:12 ب.ظ_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic