نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی سایت سپاهانی
                      ما سپاهانیم وحالا حالاها قهرمان  Sepahany.ir                         دوست عزیز به سایت « سپاهانی » خوش آمدید......                                        نــــــــــــــــــــه قرمز نـــــــــــــــــــه آبی فقط زرد طلایی ......                                                  سپاهان زلــــــــــــــــــــزلـــــه محبوب قلب سده......                                       تمام دنیا می دونند نصف جهان دیار ماست                                  از ته دل داد می زنم سپاهان افتخار ماست......                                          سپاهان تو بدان فاتح لیگ برتری               گرچه مظلوم تری، از همه محبوب تری......                                                                                    جز زرد تمام رنگها فانی است                قهرمان آسیا که ایرانی است              زرد است  تمام این جهان ای گل من          شاید که خدای ما سپاهانی است......                                                             ای شیر طلای شهر شیران / ای معنی عشق ای سپاهان                                       طلایی تر از آنیم که بیرنگ بمیریم.          سرخابی نبودیم که با ننگ بمیریم.                تقصیر نود هست که اینگونه غریبیم       شاید که خدا خواست سپاهانی بمیریم                                          ای شیر طلای شهر شیران /   ای معنی عشق ای  سپاهان                                                                     Sepahany.ir                             

درباره سایت

  فولاد مبارکه سپاهان اصفهان-  بنیانگذاری 11 تیر 1332   توسط محمودحریری بازیکن اصفهانی تیم ملی فوتبال ایران                  مدیرعامل:مهندس مسعود تابش        سرپرست تیم :رضا فتاحی


القاب تیم سپاهان:شـیـــــــــران زرد آسیا، طلاییپوشان ایران،طوفان زرد آسیا

این باشگاه همواره نمادهایی مانند «گل آفتابگردان» و «خورشید» داشته است.
 
                                                                    « نـه قـــرمــز نـه آبـــی فقط    زرد  طــــلایـــــی» 

آخرین کاراکتر و نمادی که به طور رسمی توسط باشگاه معرفی شد٬
«شیر زرد» است.شیر در فرهنگ ملی و اسلامی ایرانیان نماد قدرت، عزت و صلابت جاویدان است.

دوم آبان به عنوان روز سپاهان انتخاب شده است و دوم آبان ماه در تقویم ورزشی به نام سپاهان نامیده و شناخته می‌شود. در2 آبان1386 حضور تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان از طریق مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به عنوان اولین و تنها تیم ایرانی در مسابقات معتبر جام باشگاههای جهان محرز و قطعی شد. بعدها هیئت مدیره باشگاه در مصوبه‌ای که با استقبال و نگاه مثبت سازمان تربیت بدنی و سایر نهادهای ذیصلاح همراه بود این روز را به این نام و آغاز  هفته سپاهان  نامید.

سپاهان در ایران به عنوان باشگاهی با مدیریت با ثبات، ساختار مناسب٬ منظم و اصولی شناخته شده است و با قهرمانی درفصل 82 -81 به عنوان اولین قهرمان غیر تهرانی در تاریخ لیگ‌های فوتبال ایران به سلطهٔ بی‌چون و چرای دو تیم استقلال و پرسپولیس پایان داد و به پرچمدار فوتبال ایران تبدیل شد.

سپاهان پر افتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر ایران با پنج مقام قهرمانی در دوره‌های دوم،نهم،دهم و یازدهم  است و اولین تیم ایرانی است که به فینال لیگ قهرمانان آسیا  و تنها تیمی است که به جام باشگاههی جهان  در سال ۲۰۰۷ میلادی راه یافت. این تیم پرافتخارترین تیم دههٔ ۱۳۸۰ فوتبال ایران و اولین و و برای سومین سال متوالی قهرمان شود.تنها باشگاهی است که توانست در فصل 91-90 برای دومین بار از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع کند سپاهان با این سه قهرمانی تنها تیمی است که توانسته در تاریخ لیگ های فوتبال ایران  سه بار متوالی قهرمان شود.

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار سایت

Admin Logo
themeboxبرای نمایش تصاویر گالری1 كلیك كنید
با تشکر از مدیر سایت تخصصی سدژ به آدرس: www.sede.ir                            نویسندگان :مهدی،حجت و الناز عموشاهی
-------------------------------------------
////////////////////////////////////////////////

رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: شاید اعتراض پرسپولیسی‌ها در راستای آب‌های جادویی و خروج دود در رختکن آنها در بازی با ذوب‌آهن بوده است.

فارس: در مورد پیروزی تیم‌تان مقابل پرسپولیس صحبت می‌کنید.

قبل از بازی به بچه‌ها گفته بودم 10 سال است پرسپولیس در اصفهان پیروز نشده و حدود صد هفته است که صدر جدول را ندیده است به همین خاطر شما می‌توانید مقابل این تیم به پیروزی برسید تا هم رکورد خود را حفظ کنید و هم جلوی صدرنشینی پرسولیس را بگیرید، این پیروزی که موجب شد از رده پنجم به رده دوم جدول برسیم به مردم اصفهان و بچه‌های کارخانه فولاد مبارکه تقدیم می‌کنم.

فارس: فکر می‌کنید شوک تغییر مدیریت باعث شد سپاهان در شرایط خوبی قرار بگیرد؟

خیر سپاهان یک باشگاه است و تیم نیست چیزی بر هم نریخته بود که بخواهد با شوک دادن به روال عادی بازگردد، سپاهان تشکیلات خوبی دارد و بر اساس آن فعالیت می‌کند، علیرضا رحیمی نیز زحمات زیادی برای باشگاه کشیده بود اما او خسته شده بود و به همین خاطر استعفا کرد.

فارس: شایعه شده رفتن رحیمی به دلیل خریدهای ناموفق و تصمیم او به برکناری زلاتکو کرانچار بوده است که هیئت مدیره مخالف این تصمیم بوده به همین خاطر رحیمی را کنار گذاشته‌اند و بحث استعفا موضوعی است که می‌خواهند شأن رحیمی را حفظ کنند؟

این‌طور نیست، این برای چهارمین یا پنجمین بار بود که در طی این مدت علیرضا رحیمی استعفا می‌داد و خودش تصمیم داشت که از تیم برود، او در تاریخ یک مرداد قراردادش به اتمام رسید و می‌گفت آن را تمدید نمی‌کنم، بحث مخالفت با برکناری کرانچار نبوده است، 3 سال پیش رحیمی خودش این مربی را به تیم آورد و امسال نیز با پیشنهاد او قرارداد این مربی تمدید شد و چنین موضوعی صحیح نیست. بازهم می گویم رحیمی خودش تصمیم به رفتن گرفت.

فارس: فکر می‌کنید با پیروزی مقابل پرسپولیس نتایج بد سپاهان به پایان رسید؟

ما فقط در این مدت مشکلمان بدشانسی بود، اول فصل نویدکیا و سوکای مصدوم شدند سپس یعقوب کریمی دچار مشکل شد و آرش افشین نیز به دلیل بیماری که داشت از روی فرم خارج شد، اکنون وضعیت ما بهتر شده و بازیکنان به شرایط آمادگی می‌رسند، ان‌شاء‌الله در ادامه روند موفقیت‌هایمان آغاز می‌شود.

فارس: به نظر شما سپاهان امسال هم می‌تواند جامی را به خود اختصاص دهد؟

ما امسال هدفمان برای آسیا است و هدف اولمان را کسب مقام در آسیا گذاشته‌ایم، چندین سال است که در لیگ و جام حذفی قهرمان می‌شویم و اکنون وقت آن رسیده که در ُآسیا مقام بیاوریم.

فارس: هیئت مدیره چه زمانی برای انتخاب مدیرعامل جدید تصمیم‌گیری می‌کند؟

اینکه هیئت مدیره ما بخواهد تشکیل جلسه دهد موضوعی نیست که بخواهیم از قبل اعلام کنیم، هیئت مدیره ما هفته‌ای 3 -4 جلسه دارند و همین دیشب همه ما در ورزشگاه بودیم، این هیئت مدیره اکثرا همکاران ما در کارخانه فولاد مبارکه هستند، ان‌شاء‌الله 2 بازی دیگر هم داریم و بعد از آن در مورد مدیرعامل تصمیم‌گیری می‌کنیم، شاید هم مدیرعامل را در همین هفته انتخاب کردیم، جا دارد مجددا از حمایت‌های دکتر سمیعی‌نژاد رئیس‌ کارخانه تشکر کنم که در چند سال اخیر باعث شد با وجود تمامی کش و قوس‌ها سپاهان شرایط خوبی داشته باشد و در تیم‌های مختلف به موفقیت برسد.

 

فارس: آیا ممکن است خود شما به عنوان مدیرعامل انتخاب شوید؟

فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد مسئولیت بنده در کارخانه فولاد مبارکه سنگین است و به نظر نمی‌رسد بتوانم این کار را انجام دهم.

فارس: از محمدرضا ساکت، اکبر ترکان و خلیلیان به عنوان گزینه‌های مدیرعاملی یاد می‌شود، این موضوع تا چه اندازه صحت دارد؟

این نام‌ها تنها در حد اسم و شایعه هستند و هنوز چیزی معلوم نیست.

فارس: محمد رویانیان مصاحبه‌هایی انجام داده و این پیروزی را نتیجه اشتباهات داوری و اتفاقات پشت پرده دانسته است، در این مورد چه نظری دارید؟

بالاخره در راستای همان آب‌های جادویی سال قبل و دودی که در بازی با ذوب‌آهن از رختکن پرسپولیس می‌آمد اکنون نیز باید این حرف‌ها مطرح شود. شما بازی را ببینید متوجه می‌شوید که در طول مسابقه  7 موقعیت گل داشتیم و تنها پرسپولیس یک موقعیت روی ضربه ایستگاهی داشت، هر کسی حق دارد مصاحبه کند و نظرش را بدهد اما ما سپاهان هستیم و به بازیکنان و کادر فنی اجازه نمی‌دهیم به کسی بی‌احترامی کند، شما دیدید بنده یک هفته هیچ مصاحبه‌ای انجام ندادم ، به هر حال شاید آنها ناراحت هستند و من عذرخواهی می‌کنم که پرسپولیس نتوانست نتیجه بگیرد.

فارس: پرسپولیسی‌ها با استناد به نظر کارشناسان ادعا می‌کنند که پنالتی و اخراج بازیکن پرسپولیس اشتباه بوده است.

شما یک بازی به من نشان بدهید که ما اعتراض شدیدی کرده باشیم، به هر حال این صحبت‌ها مطرح می‌شود و همیشه چنین موضوعاتی در میان است.

فارس: هواداران سپاهان برخورد بسیار خوبی با بازیکنان سابق خود در پرسپولیس داشتند، در این مورد چه نظری دارید؟

واقعا از هواداران تشکر می‌کنم، ان‌شاء‌الله بازیکنان تیم‌های دیگر نیز جوسازی نکنند، شما ببینید در طول این هفته چه مصاحبه‌هایی برخی از بازیکنان حریف علیه ما کردند، ما هواداران بسیار فهیمی داریم، اگر به سایت باشگاه مراجعه کنید می‌بینید که بیانیه بسیار خوبی را در رابطه با حریف‌مان صادر کردیم و علی دایی را اسطوره فوتبال ایران دانستیم، 10 هزار هوادار هم دیروز به ورزشگاه آمدند اما یک اتفاق ناخوشایند نیفتاد و بازی در کمال آرامش برگزار شد، جا دارد از محسن قهرمانی و تیم داوری نیز به خاطر عملکرد خوبشان تشکر داشته باشیم.

فارس: در مورد وضعیت مجتبی جباری هم نقل قول‌های زیادی بیان می‌شود، آیا این بازیکن با شما قراردادش را فسخ کرده است؟

نه او قراردادش را فسخ نکرده است و این موضوع به اختیار خودش است، او اگر بخواهد در نیم فصل می‌تواند به تیم اضافه شود و هر موقع که آماده باشد می‌تواند به سپاهان کمک کند.

فارس: و صحبت پایانی.

از هواداران خوبمان که همیشه ما را مورد حمایت قرار می‌دهند تشکر می‌کنم و امیدوارم در ادامه نیز بتوانیم با نتایج خوبی که می‌گیریم دل آنها را شاد کنیم.

 نوشته شده توسط :مهدی عموشاهی
شنبه 30 شهریور 1392-11:24 ب.ظ_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic