نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی سایت سپاهانی
                      ما سپاهانیم وحالا حالاها قهرمان  Sepahany.ir                         دوست عزیز به سایت « سپاهانی » خوش آمدید......                                        نــــــــــــــــــــه قرمز نـــــــــــــــــــه آبی فقط زرد طلایی ......                                                  سپاهان زلــــــــــــــــــــزلـــــه محبوب قلب سده......                                       تمام دنیا می دونند نصف جهان دیار ماست                                  از ته دل داد می زنم سپاهان افتخار ماست......                                          سپاهان تو بدان فاتح لیگ برتری               گرچه مظلوم تری، از همه محبوب تری......                                                                                    جز زرد تمام رنگها فانی است                قهرمان آسیا که ایرانی است              زرد است  تمام این جهان ای گل من          شاید که خدای ما سپاهانی است......                                                             ای شیر طلای شهر شیران / ای معنی عشق ای سپاهان                                       طلایی تر از آنیم که بیرنگ بمیریم.          سرخابی نبودیم که با ننگ بمیریم.                تقصیر نود هست که اینگونه غریبیم       شاید که خدا خواست سپاهانی بمیریم                                          ای شیر طلای شهر شیران /   ای معنی عشق ای  سپاهان                                                                     Sepahany.ir                             

درباره سایت

  فولاد مبارکه سپاهان اصفهان-  بنیانگذاری 11 تیر 1332   توسط محمودحریری بازیکن اصفهانی تیم ملی فوتبال ایران                  مدیرعامل:مهندس مسعود تابش        سرپرست تیم :رضا فتاحی


القاب تیم سپاهان:شـیـــــــــران زرد آسیا، طلاییپوشان ایران،طوفان زرد آسیا

این باشگاه همواره نمادهایی مانند «گل آفتابگردان» و «خورشید» داشته است.
 
                                                                    « نـه قـــرمــز نـه آبـــی فقط    زرد  طــــلایـــــی» 

آخرین کاراکتر و نمادی که به طور رسمی توسط باشگاه معرفی شد٬
«شیر زرد» است.شیر در فرهنگ ملی و اسلامی ایرانیان نماد قدرت، عزت و صلابت جاویدان است.

دوم آبان به عنوان روز سپاهان انتخاب شده است و دوم آبان ماه در تقویم ورزشی به نام سپاهان نامیده و شناخته می‌شود. در2 آبان1386 حضور تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان از طریق مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به عنوان اولین و تنها تیم ایرانی در مسابقات معتبر جام باشگاههای جهان محرز و قطعی شد. بعدها هیئت مدیره باشگاه در مصوبه‌ای که با استقبال و نگاه مثبت سازمان تربیت بدنی و سایر نهادهای ذیصلاح همراه بود این روز را به این نام و آغاز  هفته سپاهان  نامید.

سپاهان در ایران به عنوان باشگاهی با مدیریت با ثبات، ساختار مناسب٬ منظم و اصولی شناخته شده است و با قهرمانی درفصل 82 -81 به عنوان اولین قهرمان غیر تهرانی در تاریخ لیگ‌های فوتبال ایران به سلطهٔ بی‌چون و چرای دو تیم استقلال و پرسپولیس پایان داد و به پرچمدار فوتبال ایران تبدیل شد.

سپاهان پر افتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر ایران با پنج مقام قهرمانی در دوره‌های دوم،نهم،دهم و یازدهم  است و اولین تیم ایرانی است که به فینال لیگ قهرمانان آسیا  و تنها تیمی است که به جام باشگاههی جهان  در سال ۲۰۰۷ میلادی راه یافت. این تیم پرافتخارترین تیم دههٔ ۱۳۸۰ فوتبال ایران و اولین و و برای سومین سال متوالی قهرمان شود.تنها باشگاهی است که توانست در فصل 91-90 برای دومین بار از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع کند سپاهان با این سه قهرمانی تنها تیمی است که توانسته در تاریخ لیگ های فوتبال ایران  سه بار متوالی قهرمان شود.

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار سایت

Admin Logo
themeboxبرای نمایش تصاویر گالری1 كلیك كنید
با تشکر از مدیر سایت تخصصی سدژ به آدرس: www.sede.ir                            نویسندگان :مهدی،حجت و الناز عموشاهی
-------------------------------------------
////////////////////////////////////////////////

قاسم دهنوی  بازیکنی که شخصیت  دو تیم مردمی و ملی را به سخره گرفت .این در حالی است که گفتنی است این بازیکن چند صد میلیون از قراردادش را از باشگاه سپاهان گرفته و می توان این امر را  در صورت وقوع  امری غیر حرفه ای و غیر اخلاقی قلمداد کرد.

قرارداد دهنوی با سپاهان روز 27اردیبهشت منعقد گردیده و برخلاف آنچه گفته می شود به صورت فکس نبوده است. دو روز پیش از آن مدیر برنامه وی، متن قرارداد را برای دهنوی فکس کرده تا ان را مطالعه کند و نقطه نظرات خود را دربره آن بیان کند. پس از آن در تاریخ 27اردیبهشت ،قرارداد او و سپاهان تنظیم و با حضورخود وی و مدیربرنامه هایش امضا گردیده و 48ساعت پس از آن یعنی 29اردیبهشت بخشی از قرارداد وی به حساب او واریز شده است.

طی نامه ای به اتفاقات اخیر پرداخته و شرح آن را در اختیار خبر گزاری های قرار داد.

متن نامه به شرح زیر است:

«هواداران پرسپولیس، هواداران سپاهان و دوستان رسانه‌ای عزیز، نیک می‌دانم با به وجود آمدن اتفاقاتی ناخواسته طی هفته‌های اخیر باعث ناراحتی شما شده‌ام اما حقیقت این است که من از چند هفته قبل مدام گرفتار یک مشکل شخصی و خانوادگی بوده‌ام که ناچار باید به برخی مسائل تن می‌دادم.

پس از این مدت هم این گرفتاری‌ نانوشتنی ادامه داشته که معلوم هم نیست تا کی گریبانگیرم خواهد بود.

شاید در آینده و روزی بشود این مشکلات را رسانه‌ای کرد، اما متاسفانه در حال حاضر امکان آن وجود ندارد. با این وجود از همه شما عزیزان بابت مسائلی که ناخواسته به وجود آمد و از قاسم دهنوی چهره دیگری بین اهالی فوتبال ساخت عذرخواهی می‌کنم. از شما هواداران سپاهان عذرخواهی می‌کنم و ده‌ها بار متاسفم که امکانات دل‌انگیز سپاهان و شما را یک جا از دست می‌دهم چون این بار باید به ندای قلبی‌ام گوش بدهم ولی هرگز لطف و محبت شما، آقای رحیمی و‌ آقای کرانجار و مسئولان، مربیان و بازیکنان تیم سپاهان را فراموش نخواهم کرد. همینطور از هواداران پرشور پرسپولیس هم صمیمانه عذرخواهی کرده و امیدوارم از من رنجیده نباشند. واقعا از برخی اتفاقات اخیر که ناخواسته و به دلیل مشکلات عدیده خانوادگی رخ داد و اسباب ناراحتی سردار رویانیان، آقای علی دایی و سایر مسئولان پرسپولیس را فراهم ساخت متاسفم و از همه این عزیزان ده‌ها بار عذرخواهی می‌کنم. ضمن آنکه از رسانه‌ها و ارباب جراید نیز عذر می‌خواهم که به وجود آمدن اتفاقاتی ناخواسته باعث سردرگمی و ناراحتی آنان شد. اکنون موضوع ادامه فوتبالم پیش آمده و افتخار خوشایند بازی با پیراهن تیم بزرگ پرسپولیس که ارزش آن را نمی‌توان با پول اندازه گرفت. راستش را بخواهید من از قبل هم می خواستم در تیم یه طرفدار و مردمی پرسپولیس توپ بزنم چرا که برایم هیچ‌گاه افتخاری بالاتر از این نبود، اما همانطور که عرض شد یکسری مشکلات خانوادگی مانع شد و حالا خوشحالم که بالاخره به ندای قلبی‌ام گوش داده و بهترین تصمیم خود را گرفتم. در پایان لازم است چند کلمه در باب خود بگویم بلکه افکار عمومی و مردم با چهره واقعی قاسم دهنوی آشناتر شوند:

اکنون که این عریضه را می‌نویسم، نمی‌دانم مورد قبول دوستان واقع بشود _ خدا کند بشود _ باید بگویم من یک بازیکن شهرستانی‌ام که با زحمت و رنج فراوان به اینجا رسیدم و گذشته ام را فراموش نکرده‌ام. من هنوز فراموش نکرده‌ام که یک کارگر ساده کارخانه فرش ماشینی بودم و از نوجوانی زحمت کشیدم، عرق ریختم و برای گرفتم پول زحمت کشیدم. خیلی دم زیاد زحمت کشیدم و به همین دلیل هم امروز وظیفه خود دانستم تا برخی حرف‌ها را در قالب درد دل و برای روش شدن اذهان عمومی عنوان کنم و از همه عذر بخواهم و دوباره امیدوار باشم این عذرخواهی مرا پذیرا باشید.»نوشته شده توسط :مهدی عموشاهی
چهارشنبه 12 تیر 1392-06:45 ب.ظ_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات