نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی سایت سپاهانی
                      ما سپاهانیم وحالا حالاها قهرمان  Sepahany.ir                         دوست عزیز به سایت « سپاهانی » خوش آمدید......                                        نــــــــــــــــــــه قرمز نـــــــــــــــــــه آبی فقط زرد طلایی ......                                                  سپاهان زلــــــــــــــــــــزلـــــه محبوب قلب سده......                                       تمام دنیا می دونند نصف جهان دیار ماست                                  از ته دل داد می زنم سپاهان افتخار ماست......                                          سپاهان تو بدان فاتح لیگ برتری               گرچه مظلوم تری، از همه محبوب تری......                                                                                    جز زرد تمام رنگها فانی است                قهرمان آسیا که ایرانی است              زرد است  تمام این جهان ای گل من          شاید که خدای ما سپاهانی است......                                                             ای شیر طلای شهر شیران / ای معنی عشق ای سپاهان                                       طلایی تر از آنیم که بیرنگ بمیریم.          سرخابی نبودیم که با ننگ بمیریم.                تقصیر نود هست که اینگونه غریبیم       شاید که خدا خواست سپاهانی بمیریم                                          ای شیر طلای شهر شیران /   ای معنی عشق ای  سپاهان                                                                     Sepahany.ir                             

درباره سایت

  فولاد مبارکه سپاهان اصفهان-  بنیانگذاری 11 تیر 1332   توسط محمودحریری بازیکن اصفهانی تیم ملی فوتبال ایران                  مدیرعامل:مهندس مسعود تابش        سرپرست تیم :رضا فتاحی


القاب تیم سپاهان:شـیـــــــــران زرد آسیا، طلاییپوشان ایران،طوفان زرد آسیا

این باشگاه همواره نمادهایی مانند «گل آفتابگردان» و «خورشید» داشته است.
 
                                                                    « نـه قـــرمــز نـه آبـــی فقط    زرد  طــــلایـــــی» 

آخرین کاراکتر و نمادی که به طور رسمی توسط باشگاه معرفی شد٬
«شیر زرد» است.شیر در فرهنگ ملی و اسلامی ایرانیان نماد قدرت، عزت و صلابت جاویدان است.

دوم آبان به عنوان روز سپاهان انتخاب شده است و دوم آبان ماه در تقویم ورزشی به نام سپاهان نامیده و شناخته می‌شود. در2 آبان1386 حضور تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان از طریق مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به عنوان اولین و تنها تیم ایرانی در مسابقات معتبر جام باشگاههای جهان محرز و قطعی شد. بعدها هیئت مدیره باشگاه در مصوبه‌ای که با استقبال و نگاه مثبت سازمان تربیت بدنی و سایر نهادهای ذیصلاح همراه بود این روز را به این نام و آغاز  هفته سپاهان  نامید.

سپاهان در ایران به عنوان باشگاهی با مدیریت با ثبات، ساختار مناسب٬ منظم و اصولی شناخته شده است و با قهرمانی درفصل 82 -81 به عنوان اولین قهرمان غیر تهرانی در تاریخ لیگ‌های فوتبال ایران به سلطهٔ بی‌چون و چرای دو تیم استقلال و پرسپولیس پایان داد و به پرچمدار فوتبال ایران تبدیل شد.

سپاهان پر افتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر ایران با پنج مقام قهرمانی در دوره‌های دوم،نهم،دهم و یازدهم  است و اولین تیم ایرانی است که به فینال لیگ قهرمانان آسیا  و تنها تیمی است که به جام باشگاههی جهان  در سال ۲۰۰۷ میلادی راه یافت. این تیم پرافتخارترین تیم دههٔ ۱۳۸۰ فوتبال ایران و اولین و و برای سومین سال متوالی قهرمان شود.تنها باشگاهی است که توانست در فصل 91-90 برای دومین بار از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع کند سپاهان با این سه قهرمانی تنها تیمی است که توانسته در تاریخ لیگ های فوتبال ایران  سه بار متوالی قهرمان شود.

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار سایت

Admin Logo
themeboxبرای نمایش تصاویر گالری1 كلیك كنید
با تشکر از مدیر سایت تخصصی سدژ به آدرس: www.sede.ir                            نویسندگان :مهدی،حجت و الناز عموشاهی
-------------------------------------------
////////////////////////////////////////////////

منصور قنبر زاده مدیر عامل باشگاه نفت تهران اظهار داشت: ضمن احترام به آقای رویانیان باید بگویم که متاسفانه زیر مجموعه ایشان کاملا غیر حرفه ای و غیر اخلاقی عمل می کنند، روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که طرفدار زیاد داریم، اما سوال من این است، آیا باشگاهی که طرفداران زیادی دارد این مساله باید مجوزی برای قانون شکنی آنها باشد. شما که اینقدر طرفدار دارید و ما را متهم به غیر ورزشی بودن کرده اید، با 30 میلیون هوادار و این همه بودجه، چرا در جدول 2 پله پایین تر از ما قرار گرفته اید؟!
الان باشگاه سپاهان به من نامه رسمی زده و خواستار  جذب یعقوب کریمی شده است، از نظر من این رفتار باشگاه سپاهان حرفه ای است و من هم  به رحیمی نامه زدم و گفتم نماینده باشگاه سپاهان را برای مذاکره بفرستید، این رفتار حرفه ای و اخلاق مدار است.


 وی افزود: باشگاهی که طرفدار زیاد دارد، باید قانونمند تر باشد. رویانیان از یک تشکیلات انتظامی به ورزش ما آمده است و انتظار می رود وی در پرسپولیس بسیار قانونمند تر عمل کند، یعنی باشگاهی که طرفدار کمتری دارد، باید این طور مورد حمله قرار بگیرد؟ اسم این کار را چه می گذارید؟

 وی در مورد یعقوب کریمی اظهار داشت:  یعقوب کریمی با ما قرار داد سه ساله دارد و ما اعلام کرده ایم که هر باشگاهی وی را می خواهد،  باید با ما به صورت رسمی مذاکره کند، الان باشگاه سپاهان به من نامه رسمی زده و خواستار  جذب یعقوب کریمی شده است، از نظر من این رفتار باشگاه سپاهان حرفه ای است و من هم  به رحیمی نامه زدم و گفتم نماینده باشگاه سپاهان را برای مذاکره بفرستید، این رفتار حرفه ای و اخلاق مدار است.

 وی افزود: وقتی از باشگاه پرسپولیس در نیم فصل با کریمی مذاکره می کنند و یک میلیارد تومان پیشنهاد می دهند،‌ نتیجه اش این می شود که یعقوب کریمی تیم ملی را از دست می دهد، او نیم فصل اول 10 گل برای ما زد و در نیم فصل دوم یک گل به ثمر رساند و در بازی های نیم فصل اول در 80 درصد مسابقات حضور داشت اما در نیم فصل دوم تقریبا در 40 درصد بازی ها به میدان رفت و این مشکلات به وجود آمد.
 
مدیر عامل باشگاه نفت تهران در ادامه گفت: مدیر  روابط عمومی پرسپولیس اعلام کرده که نفت تهران از پول بیت المال استفاده می کند  سئوال من این است که باشگاه پرسپولیس از کجا پول می آورد؟ مگر آنها جز بیت المال جای دیگری دارند؟ ما بیلان و عملکرد مالی باشگاه را به طور کاملاً‌ شفاف و مشخص روی سایت ها گذاشته ایم. خواهش ما این است که پرسپولیس هم همین کار را انجام دهد تا مشخص شود که پرسپولیس چقدر هزینه کرده است. پرسپولیس 30 میلیون هوادار دارد و خودم علاقمند به این تیم هستم، اما این دلیل نمی شود که آقایان در باشگاه پرسپولیس از عواطف مردم استفاده کنند.

وی افزود: مدیر روابط عمومی پرسپولیس ما را غیر ورزشی خوانده است، الان بیایند و پاسخگو باشند که با این همه هزینه و امکانات چه طور در جدول 2 پله از ما پائین تر قرار گرفتند؟ ما متهم شدیم که ورزشی نیستیم اما آقایان که ورزشی هستند چرا با 30 میلیون طرفدار و این همه امکانات و بودجه هنگفتی که داشتند، 2 پله پائین تر از ما در جدول قرار گرفتند؟!

وی در پاسخ به این سوال که اگر باشگاه پرسپولیس همین امروز به شما نامه رسمی بزند و خواستار جذب یعقوب کریمی بشود، قبول می کنید یا نه، گفت: به عنوان مدیرعامل باشگاه نفت تهران به هیئت مدیره هم گفته ام چون این کار پرسپولیس غیر اخلاقی و غیر حرفه ای بوده و برای باب شدن قانون مداری در فوتبال به هیچ وجه با این پیشنهاد موافقت نخواهم کرد، چون پرسپولیس قبلاً هم این کار را کرده و سال گذشته با چند بازیکن ما که در تیم ملی امید بودند به طور مخفیانه مذاکره کرده بود. اتفاقاً پرونده شکایت ما به خاطر این حرکت غیر حرفه ای پرسپولیس در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال موجود است، اما در نهایت از آن شکایت صرف نظر کردیم اما چون این عمل غیر حرفه ای باشگاه پرسپولیس تکرار شده است به هیچ وجه درخواست آنها را قبول نمی کنم و اگر این اتفاق صورت بگیرد قطعاً استعفا می دهم! چون بنده زیر بار تهدید نمی روم. من یک کارمند ساده هستیم و زر و زور ندارم! اما تا زمانی که من مدیرعامل باشگاه نفت تهران هستم، این اتفاق صورت نمی گیرد. ما در مورد انتقال کریمی با باشگاه سپاهان در حال مذاکره هستیم و اگر خودش راضی باشد این اتفاق صورت می گیرد.


نوشته شده توسط :الناز عموشاهی
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392-11:53 ب.ظ_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic